Kontakt

+48 606 50 81 00
+48 512 66 43 46
+48 605 11 74 93
FAX: +48 32 739 01 44

5838067
darek.bitsoft
biuro@bit-soft.pl

Promocje

Lakiernia Manager - dwa stanowiska

1 500,00 zł

Oprogramowanie do prowadzenia i zarządzania lakiernią proszkową

Program "Lakiernia Manager" jest systemem wspomagającym prowadzenie lakierni.
W skład systemu wchodzi: moduł magazynowy, moduł obsługi procesu malowań, moduł statystyk, moduł dokumentów wydania WZ, moduł rejestracji zleceń produkcyjnych, moduł zamówień na zakup, moduł faktur, baza dostawców, baza farb, rejestr ofert.

Więcej szczegółów

Oprogramowanie do prowadzenia i zarządzania lakiernią proszkową

Program Lakiernia Manager, jest systemem wspomagającym prowadzenie lakierni proszkowych.
W skład systemu wchodzi: moduł magazynowy, moduł obsługi procesu malowań, moduł statystyk, moduł dokumentów wydania WZ, moduł rejestracji zleceń produkcyjnych z dodawaniem plików dokumentacji fotograficznej, moduł zamówień na zakup, moduł faktur, rejestr ofert, baza dostawców, baza farb, oraz moduł użytkowników.

Proces malowania został maksymalnie uproszczony i sprowadza się do zaznaczenia  farb do pobierania a przy zakończeniu malowania wpisywania jest ilości zwarzonej farby po malowaniu. Dzięki temu nie są konieczne skomplikowane szkolenia z obsługi aplikacji.

Aplikacja umożliwia prowadzenie magazynu farb wraz automatycznym numerowaniem poszczególnych kartonów z farbami. Dzięki numeracji jesteśmy w stanie dowolnym momencie określić ilość farby znajdującej się w wybranym kartonie.

„Lakiernia Proszkowa” wyposażona jest we wczesne informowanie o niskich stanach magazynowych, co umożliwi szybszą reakcję logistyczną, minimalizując przestój spowodowany oczekiwaniem na dostawę. Braki magazynowe są zaznaczanie poprzez kolorowanie farb o niskim stanie.

W czasie przyjęcia na magazyn, można wprowadzić cenę zakupu towaru, daje to możliwość porównania kształtowania się cen oraz negocjacje z dostawcą.

System umożliwia prowadzenia na bieżąco statystyk z prowadzonych prac malowniczych, gdzie można zaznajomić się z wydajnością wykonania poszczególnych zleceń produkcyjnych.

System został wyposażony w moduł wprowadzania zleceń produkcyjnych, który umożliwia rejestrację zleceń wykonania usługi. Zlecenia mogą mieć kilka statusów dzięki którym można w prosty rozróżnić wykonane od do wykonania. Moduł zleceń został sprzęgnięty z modułem dokumentów wydania WZ. Dzięki połączeniu z modułem WZ nie ma potrzeby przepisywania poszczególnych pozycji z zlecenia a wystarczy kliknąć na „wypisz WZ na podstanie zlecenia”.

 Moduł zleceń produkcyjnych pozwala na prowadzenie dokumentacji historii każdego zlecenia. Do każdego zlecenia można przypisać dowolną ilość zdjęć lub innych plików związanych z zleceniem i w razie konieczność w łatwy i szybki sposób wrócić do dokumentacji historycznej zlecenia produkcyjnego. Pliki są przesyłane na wybrane miejsce w serwerze plików. Wszystkie pliki znajdują się w jednym katalogu którego nazwa jest numerem zlecenia.

Moduł zamówień na zakup. Program posiada możliwość tworzenia zamówień do dostawcy. Tworzony rejestr zamówień umożliwia pełną kontrolę nad zamówieniami. W znaczny sposób przyspiesza sam proces zamawiania dzięki automatycznej wysyłce zamówienia emailem, Tworzony jest email w szablonowym tekstem a samo zamówienie jest dołączane do emaila w postaci załącznika jako plik PDF.
Z modułem zamówień sprzężona została lista zapotrzebowania farb. Dzięki tej funkcji jedna osoba wpisuje zapotrzebowanie a inna osoba zajmująca się logistyką może tworzyć zamówienia u zatwierdzonych dostawców. System automatycznie informuje o pojawiających się zapotrzebowaniach.

W systemie wspomagania pracy lakierni wprowadzony został rejestr ofert. Dzięki rejestrowi ofert możliwe jest szybkie przygotowywanie ofert dla klientów. Oferty zawierają unikatowy numer automatycznie nadawany, który umożliwia w szybki sposób odszukanie w rejestrze. Prowadzone oferty umożliwiają w dowolnym momencie podgląd, wydruk i wysyłkę do klienta.

Aplikacja zawiera moduł fakturowy, który umożliwia wprowadzanie, prowadzenie oraz drukowanie faktur. Do poszczególnych faktur można wprowadzać znaczniku statusowe takie jak „zapłacona” „niezapłacona” „częściowo zapłacona” dzięki którym w łatwy sposób można przefiltrować informację z listy faktur.

 

Bezpieczeństwo w programie zapewnione jest przez system uprawnień dla poszczególnych użytkowników.

Główne funkcje:

 • magazyn farb z automatycznym numerowaniem kartonów,
 • obsługa procesu malowania,
 • moduł zleceń produkcyjnych,
 • moduł dokumentów wydania WZ,
 • moduł zamówień na zakup z automatycznym generowaniem w formie pliku PDF oraz wysyłką przez emaila,
 • rejestr ofert,
 • powiadamianie o brakach magazynowych (planowania zakupów),
 • wyliczanie wydajności poszczególnych malowań,
 • moduł fakturowania z graficzną prezentacją nie rozliczonych faktur,
 • prowadzenie bazy farb proszkowych,
 • prowadzenie bazy danych dostawców,
 • praca w sieci,
 • niewielkie wymagania systemowe.


Licencja upoważnia do zainstalowania aplikacji na dwóch stanowiskach


Zapraszam do zapoznania się z w pełni funkcjonalna wersja demo, którą można pobrać:

Lakiernia proszkowa (wersja 32bit)

Lakiernia proszkowa (wersja 64bit)

 

Napisz swoją recenzję

Lakiernia Manager - dwa stanowiska

Lakiernia Manager - dwa stanowiska

Oprogramowanie do prowadzenia i zarządzania lakiernią proszkową

Program "Lakiernia Manager" jest systemem wspomagającym prowadzenie lakierni.
W skład systemu wchodzi: moduł magazynowy, moduł obsługi procesu malowań, moduł statystyk, moduł dokumentów wydania WZ, moduł rejestracji zleceń produkcyjnych, moduł zamówień na zakup, moduł faktur, baza dostawców, baza farb, rejestr ofert.

Napisz swoją recenzję

Polecamy produkty z tej kategorii: