Kontakt

+48 606 50 81 00
+48 512 66 43 46
+48 605 11 74 93
FAX: +48 32 739 01 44

5838067
darek.bitsoft
biuro@bit-soft.pl

Promocje

Jesteśmy producentem rejestratorów temperatury serii RTF II z powiadomieniem SMS GSM, mających szerokie zastosowanie w przemyśle medycznym, teleinformatycznym (IT), transportowym. Z naszych rejestratorów temperatury korzystają instytucje państwowe, takie jak Stacje Sanitarno – Epidemiologiczne, instytuty przemysłu organicznego, szpitale, publiczne zakłady opieki zdrowotnej, niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej.
W przemyśle teleinformatycznym rejestratory z powiadomieniem GSM za pośrednictwem wiadomości SMS znalazły zastosowanie do nadzoru parametrów klimatycznych serwerowni.

Na początku 2012 roku nasza firma podpisała umowę, na mocy której staliśmy się bezpośrednim importerem i autoryzowany dystrybutorem wysokiej klasy przenośnych lodówek z zasilaniem bateryjnym, przeznaczonych do transportu medycznego (szczepionki, insulina, hormony). Zasilane bateryjnie lodówki potrafią utrzymać temperaturę od 2°C do 8°C przez czas od 8 do 16 godzin.

Od roku 2013 jesteśmy bezpośrednim importerem firmy TempSen na polskim rynku. TempSen Electronics Company to wiodący dostawca rejestratorów danych i systemów akwizycji danych z siedzibą w Szanghaju w Chinach, oferuje szeroką gamę urządzeń do monitoringu temperatury i rozwiązań dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego pomagając użytkownikom spełnić rygorystyczne wymogi w zakresie monitorowania temperatury tranzytów towarów wrażliwych i przechowywania.

Od roku 2013 jesteśmy bezpośrednim importerem niemieckiej firmy imec Messtechnik GmbH na polskim rynku. imec Messtechnik GmbH to wiodący dostawca jednorazowych rejestratorów temperatury siedzibą w Heilbron w Niemczech.


Za cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów, zaopatrywanie ich w produkty spełniające ich oczekiwania.


Z wyrazami szacunku,
 Bit-Soft

Życzymy udanych zakupów :)