Kontakt

+48 606 50 81 00
+48 512 66 43 46
+48 605 11 74 93
FAX: +48 32 739 01 44

5838067
darek.bitsoft
biuro@bit-soft.pl

Promocje

Seria Tempod Bluetooth

Jest 4 produktów.

Rosnące wypadki związane z wahaniami temperatury, które miały miejsce podczas transportu, spowodowały ogromne straty dla firm z branży medycznej, spożywczej i chemicznej. Wdrożenie urządzeń do monitorowania temperatury w obrębie przesyłki już staje się obowiązkowe dla zachowania łańcucha dostaw. Tradycyjne urządzenia do monitorowania temperatury wymagają podłączania rejestratora do komputerów w celu odczytania danych, które nie rzadko znajdują się w innych miejscach niż składowane towary. Dlatego na czas wysyłki często wpływają operacje związane z rejestratorami, nie wspominając, że pobieranie lub sprawdzanie temperatury w połowie drogi poważnie naruszy ochronę temperaturową opakowania i pogorszy jakość Twoich towarów.

Nowa seria rejestratorów temperatury Tempod Bluetooth  wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy, dzięki czemu przynosi klientom niezrównane korzyści  z zdalnego dostępu do rejestratora. Bezprzewodowe połącznie umożliwia dostęp do danych, programowanie, uruchamianie i zatrzymywanie rejestratora. Kilka kliknięć na rejestratorze Tempod Bluetooth a towary będą poddane dokładnemu monitorowaniu podczas transportu.

Oprócz bezprzewodowego pobierania danych przez Bluetooth można również odczytać dane temperatury za pośrednictwem połączenia USB, bez obaw o instalację specjalistycznego oprogramowania. Rejestrator temperatury Tempod automatycznie tworzy zaszyfrowany raport PDF, który zawiera statystyki nagrywania, tj. Max, Min, MKT, wyniki alarmów, w tym pięć zakresów alarmów, wykres i dane tabelaryczne zdarzeń (opcjonalnie), nie przegapisz żadnych ważnych informacji na temat przesyłki, ponadto dane z raportu PDF mogą zostać wyeksportowane do chmury TempSen w celu zarządzania danymi online i globalnego dostępu. Wyświetlacz LCD na rejestratorach danych Tempod informuje o stanie pracy, alarmach, statystykach i stopniu naładowania baterii. Dzięki tym informacjom dostajemy pełną wiedzę w jakich warunkach był przewożony towar, w którym był umieszczony rejestrator Tempod. Dzięki rejestratorom danych Tempod można mieć pełny obraz swoich przesyłek a łańcuch dostaw kontrolowany temperaturowo zostanie całkowicie pokryty

Ostry system kontroli jakości firmy TempSen zapewnia, że wszystkie wysyłane rejestratory danych Tempod zostały w pełni skalibrowane i sprawdzone, raporty z chronionymi danymi i dostęp do urządzeń pomagają  lepiej osiągnąć zgodność z przepisami.

Jak działa Tempod Bluetooth