Kontakt

+48 606 50 81 00
+48 512 66 43 46
+48 605 11 74 93
FAX: +48 32 739 01 44

5838067
darek.bitsoft
biuro@bit-soft.pl

Promocje

Rejestratory temperatury USB - seria Alpha

Jest 4 produktów.

TempSen Alpha rejestratory serii są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikom dokładne pomiary temperatury i wilgotności w szerokiej gamie zastosowań, od transportu, dostawy suchego lodu, krio pojemników do lodówek oraz w laboratoriach i magazynach.

Rejestratory Alpha to połączenie wiodących technologii i innowacyjnych technologii, które umożliwiają niezawodne i precyzyjne monitorowanie krytycznych parametrów temperaturowo wilgotnościowych. TempSen Alpha to szybki i bezpieczny eksport danych dzięki z automatycznie generowanych i zaszyfrowanych raportach w formacie PDF.

Alpha rejestratory posiadają również łatwy w użyciu sposób konfiguracji za pomocą złącza USB, ponadto Alpha także obsługuje konfigurację przez Internet bez dodatkowego oprogramowania (online).

Doskonale sprawdzają się jako pewne urządzenie do monitorowania zimnego łańcuch dostaw. Szyfrowane raporty PDF zawierają informacje o urządzeniu, podsumowanie zapisanych danych, informacje o alarmach i kompletny wykres w czasie transportu dostarczając zintegrowanego podglądu przebiegu całego monitoringu.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD oferuje wszystkie kluczowe informacje (takie jak aktualne odczyty, status alarmu, statystyki historii, wskaźniki zdarzeń, czas poza zakresem), aby za pomocą kilku kliknięć pomóc użytkownikom dokonać natychmiastowej decyzji co do odbioru lub odrzucenia przesyłki.