Kontakt

+48 606 50 81 00
+48 512 66 43 46
+48 605 11 74 93
FAX: +48 32 739 01 44

5838067
darek.bitsoft
biuro@bit-soft.pl

Promocje

tempmate.®-M2 T rejestrator temperatury

M2T

Wyprzedaż!

316,26 zł

Wielofunkcyjny i wielokrotnego użytku rejestrator tempmate.®-M2 jest najbardziej intuicyjnym i ekonomicznym rozwiązaniem do monitorowania temperatury wzdłuż całego łańcucha chłodniczego dla przesyłek wrażliwych na temperaturę. Rejestrator temperatury tempmate.®-M2 jest wykonany w klasie ochrony IP65. Automatyczna generacja raportu w postaci pliku PDF !!

Jakość niemieckiej firmy

Więcej szczegółów

tempmate.®-M2 jest najbardziej intuicyjnym i ekonomicznym rozwiązaniem do monitorowania temperatury w miejscach, takich jak magazyny, chłodnie i lodówki oraz wzdłuż całego łańcucha chłodniczego dla przesyłek wrażliwych na temperaturę.

Przewóz szczepionek należą do najbardziej wrażliwych transportów w dziedzinie przewozów medycznych.
W celu zagwarantowania rzetelnej archiwizacji tempmate.®-M2 oferuje nie tylko wysokiej jakości czujniki, ale także możliwość pomiaru i rejestracji ekstremalnie niskich temperatur za pomocą czujników zewnętrznych. Oznacza to, że transporty mogą być niezawodnie monitorowane nawet do -80°C.

Dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu tempbase 2 masz możliwość skonfigurowania tempmate.®-M2 zgodnie z własnymi życzeniami i wymaganiami. Nawet bez oprogramowania tempbase 2 możesz używać wbudowanego konfiguratora HTML do wprowadzania zmian w ustawieniach urządzenia tak często, jak chcesz i na dowolnym komputerze. W ten sposób możesz dostosować go do swoich konkretnych potrzeb i zagwarantować najlepsze możliwe monitorowanie swojego łańcucha dostaw.

Wielokrotnego użytku rejestrator tempmate.®-M2 jest bardzo łatwy w obsłudze, a wszystkie istotne informacje można sprawdzić na wyświetlaczu LCD.

Wygenerowany raport PDF zawiera wyczerpujące informacje na temat monitorowanych warunkach: Kompletny wykres danych, informacje statystyczne, takie jak Min, Max, AVG, MKT, skumulowany czasu poza progami oraz każdy pomiar w tabeli.

ELASTYCZNOŚĆ
Z tempmate.®-M2 masz wybór pomiędzy bardzo precyzyjnym czujnikiem temperatury lub dodatkowym czujnikiem dla lub wilgotności. Dodatkowo, w celu rozszerzenia zakresu pomiarowego tempmate.®-M2 do -80°C i +200°C, masz możliwość wyboru pomiędzy 3 różnymi czujnikami zewnętrznymi. Dzięki specjalnemu uchwytowi urządzenie to może być używane zarówno w zastosowaniach stacjonarnych, jak i mobilnych, dzięki czemu możesz niezawodnie monitorować swoje towary w dowolnym miejscu.

KONTROLA USZKODZEŃ
tempmate.®-M2 oferuje wiele możliwości szybkiego wykrycia, czy Twoje towary zostały wystawione na niewłaściwe działanie czynników środowiskowych i fizycznych. Ustawiając do 6 wartości granicznych alarmów dostosowanych do Twoich towarów, możesz wykryć ryzyko na czas. 2 diody LED dostarczają natychmiastowych informacji o stanie Twoich towarów, a zintegrowany wyświetlacz LCD pokazuje szczegółowe informacje o aktualnych warunkach.

OPŁACALNE
Często sama cena zakupu nie jest jedyną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy wdrażaniu rejestratorów danych do codziennych operacji. tempmate.®-M2 nie wymaga żadnych akcesoriów iw razie potrzeby można go skonfigurować samodzielnie za pomocą bezpłatnego oprogramowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie poniesiesz żadnych opłat licencyjnych ani ukrytych kosztów. Łatwa obsługa oszczędza czas i koszty personelu.

WIELOKROTNEGO UŻYTKU
Wymienna bateria sprawia, że tempmate.®-M2 jest stałym towarzyszem, jeśli chodzi o monitorowanie towarów. Po prostu przekręcając nasadkę z tyłu urządzenia, standardową baterię guzikową CR2450 w tempmate.®-M2 można łatwo wymienić na nową. Jest to korzystne nie tylko dla środowiska, ale także dla Twoich finansów, ponieważ częsta wymiana nie stanowi już dla Ciebie problemu.

PROSTA OBSŁUGA
Do obsługi tempmate.®-M2 potrzebny jest tylko jeden przycisk - wszystko inne dzieje się prawie samo. Po zatrzymaniu urządzenia automatycznie tworzony jest plik PDF i CSV z ważnymi danymi. Można go łatwo analizować i archiwizować za pomocą wbudowanego interfejsu USB.

WIARYGODNY
tempmate.®-M2 oferuje nie tylko wysokiej jakości technologię czujników, ale także zapasową kopię, która zapobiega utracie ważnych danych. Wraz z ochroną hasłem otrzymujesz urządzenie, które nie tylko niezawodnie rejestruje Twoje dane, ale także chroni je przed utratą i niewłaściwym użyciem. Przyjazna dla środowiska, twarda obudowa sprawia, że tempmate.®-M2 jest solidnym towarzyszem Twoich towarów i ochroną Twoich danych.

Podłączany bezpośrednio do USB komputera!

Przykładowe zastosowania:

 • - monitoring transportu leków,
 • - monitoring transportu szczepionek,
 • - monitoring transportu substancji farmaceutycznych,
 • - monitoring transportu owoców,
 • - monitoring transportu warzyw,
 • - monitoring transportu nabiału,
 • - monitoring transportu żywności,
 • - transport produktów browarniczych.
 • - monitoring transportu soków, napojów (np.: soki jednodniowe)

 

Cechy rejestratora temperatury tempmate.®-M2:

 • Przeznaczony do wielokrotnego użytku
 • Zintegrowane złącze USB
 • Zapisz i zostań
 • Automatyczne generowanie raportów danych w formacie PDF
 • Automatycznie oblicza MKT (Średnia Temperatura Kinetyczna)
 • Bezpieczny dla transportowanej żywności
 • Mały, lekki i płaski kształt pasuje do każdego opakowania
 • Wodoodporny z stopniem ochrony IP 65
 • Natychmiastowe rozpoczęcie pracy po naciśnięciu przycisku
 • Rozszerzony wyświetlacz LCD
 • Kompatybilny z darmowym programem do zarządzania danymi tempbase 2
 • Zgodny z normami PN-EN12830

 

W skład rejestratora temperatury tempmate.®-M2 wchodzi:

 • rejestrator temperatury TempMate-M2
 • certyfikat kalibracji
 • bateria
 • instrukcja w języku polskim.

 

Specyfikacja rejestratora temperatury tempmate.®-M2:

TypWielokrotnego użytku
Czujnik temperaturyWewnętrzny lub opcjonalnie zewnętrzny
Zakres pomiarowy-30°C to +70°C (–40°C to +90°C z zewnętrznym  czujnikiem T)
(-80°C to +200°C z zewnętrznym czujnikiem PT100)
Dokładność pomiaru±0.3°C (at –20°C to + 40°C, other 0.5°C)
Rozdzielczość pomiarowa±0,1°C
Pojemność pamięci 60000 pomiarów
WyświetlaczDuży wielofunkcyjny LCD
Rozpoczęcie pomiarówManualnie lub przez timer programowy
Czas działaniado 6 miesięcy
Interwał zapisu10sec. do 11h 59min. (domyślnie 10 min.)
Ustawienia alarmówDo 6 progów alarmowych
Typy alarmówPojedynczy lub skumulowany
Typ BateriiCR 2450/wymienialna przez klienta
Wymiary100 x 53 x 12 mm
Wagaok. 54 g
Stopień ochrony IPIP65
InterfejsUSB 2.0, A-Type
Certyfikaty i zgodnościEN 12830, calibration certificate, CE, RoHS
Kompatybilne oprogramowaniePDF or CSV czytnik lub tempbase 2 software / darmowe
Współpraca z systemem operacyjnym7, 8.1, 10, 11, MacOS, Linux
ProgramowanieTak, z wewnetrznym HTML narzędziem* lub opcjonalnie tempbase 2 Software

 

Napisz swoją recenzję

tempmate.®-M2 T rejestrator temperatury

tempmate.®-M2 T rejestrator temperatury

Wielofunkcyjny i wielokrotnego użytku rejestrator tempmate.®-M2 jest najbardziej intuicyjnym i ekonomicznym rozwiązaniem do monitorowania temperatury wzdłuż całego łańcucha chłodniczego dla przesyłek wrażliwych na temperaturę. Rejestrator temperatury tempmate.®-M2 jest wykonany w klasie ochrony IP65. Automatyczna generacja raportu w postaci pliku PDF !!

Jakość niemieckiej firmy

Napisz swoją recenzję

Polecamy produkty z tej kategorii: > <